T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
 
 
 


Bulunduğunuz Yer: Anasayfa

 Isparta Cumhuriyet Başsavcımızdan Kaymakamımıza Ziyaret
 

 

26.11.2014 Çarşamba günü Isparta Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Mustafa Kemal ÇOKDİNÇ, Kaymakamımız Sayın Coşkun ÖZTÜRK'e nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır.


 Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürünün Kaymakamımızı Ziyareti
 

 

       24.11.2014 Pazartesi günü Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Sayın Cenk ŞÖLEN, Kaymakamımız Sayın Coşkun ÖZTÜRK'ü makamında ziyaret etti. Ziyarette  İlçe tarımın daha da gelişmesi adına neler yapılabileceği konularında etraflıca görüşüldü. 


 24 Kasım Öğretmenler Günü
 

 24 Kasım Öğretmenler günü kutlama programı 24.11.2014 Pazartesi günü yapılmıştır.


  Kaymakamımız Sayın Coşkun ÖZTÜRK'ün 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
 

 
       İnsanoğlunu beşikten alarak mezara kadar götürüp teslim eden, dünyanın en büyük mesuliyetine sahip insan öğretmendir. Öğretmenin hürmet gördüğü ülkede insanlar mutlu ve erdemlidir.Millet ruhunun inşacısı sevgili öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutlar, kendilerine başarı ve esenlikler dilerim.


 İl Milli Eğitim Müdürünün Kaymakamımızı Ziyareti
 

 
12.11.2014 Çarşamba günü İl Milli Eğitim Müdürü Sayın İlyas CAN, Kaymakamımız Sayın Coşkun ÖZTÜRK'ü makamında ziyaret etmiştir. İlçemiz Okulları ve verilen eğitim üzerine görüşülmüştür.


 İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürünün Kaymakamımızı Ziyareti
 

11.11.2014 Salı günü İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Sayın Muhsin DEMİR, Kaymakamımız Sayın Coşkun ÖZTÜRK'ü makamında ziyaret etti. Ziyaretinde ilçemizdeki nüfus müdürlüğü çalışmaları değerlendirildi. 


 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü
 

 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü


1 2 3 4
Coşkun ÖZTÜRK Kaymakam

  
 
 
 

İletişim:
0 (246) 2812555


Vcil Yönlendirme Uygulaması