T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
 
 
 


Bulunduğunuz Yer: Anasayfa

 G ü n c e l
 


 Isparta Bölgesi'nin Tarihi Coğrafyası ve Miryokefelon Savaşı Sempozyumu
 

 Isparta Bölgesi'nin Tarihi Coğrafyası ve Miryokefelon Savaşı Sempozyumu


 Isparta Günleri Başladı
 

 
Ankara'da düzenlenen Isparta Tanıtım Günleri başladı. İlk günden itibaren Ankaralıların yoğun ilgisiyle karşılaşan standımızda ilçemiz en güzel şekilde tanıtılıyor.


 Ankara Gül Kokacak
 

 

12-15 Haziran 2014 tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezinde "Isparta Tanıtım Günleri" düzenlenecektir. Kaymakamlığımız ve Belediye Başkanlıklarımızın da stant açacağı Tanıtım Günleri Programımıza Tüm Ispartalılar Davetlidir.


 Törenler İptal Edilmiştir
 

 
15 Mayıs 2014 tarih ve 29001 Sayılı resmi gazetede yayınlanan 2014/7 sayılı Başbakanlık Genelgesi gereği “13 Mayıs 2014 tarihinde Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen maden ocağı faciası nedeniyle, Gençlik Haftası ile Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı kutlama törenlerinin sadece çelenk koyma şeklinde icra edilmesi, diğer şenlik, konser, eğlence ve kutlama faaliyetlerinin yapılmaması uygun görülmüştür.”


 Başsağlığı
 

 
Kazada hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza geçmiş olsun dilerken, devam eden çalışmalar sonucu, ocakta mahsur kalan maden işçilerimizin sağ salim kurtarılmasını diliyoruz."


1 2


Site toplam 7.181 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 165 kişi geziyor.

İletişim:
0 (246) 2812555


Vcil Yönlendirme Uygulaması